logo_mobil_eczane-logo.jpg (53 KB)

Eczacı Marketi'nde;
Eczaneleriniz ve Medikal Mağazalarınız
için avantajlı ürünler bulabilirsiniz.

Üyelik ve satış yalnızca sayılan seçenekler için geçerlidir.

Aksi durumda siparişlerin iptal edileceğini saygıyla belirtiriz.

Gizlilik ve Ödeme Güvenliği

Değerli Üyemiz,

Size daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi sizden talep etmekteyiz. Sunucularımızda toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri sınıflandırma çalışmalarında ve sadece firmamız bünyesinde kullanılmaktadır. Üyelik formlarından topladığımız bilgileri üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta veya satmamaktayız.

E-posta adresleri ve üyelik formlarında istenen kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlenen, ziyaretçi hareket ve tercihleri analiz edilerek yorumlanmaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler müşterilerimize daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla toplanmaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olunan durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde firmamızda veya firmamıza hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin site arayüzümüz üzerinden bankanız ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Kişisel verilerle ilgili yasal hususlar "Kişisel Verilerin Korunması" sayfasında yer almaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.